Dyskusja o elektromobilności

13 lipca bieżącego roku, tj. piątek, o godzinie 11 w Częstochowskim Ratuszu Miejskim odbędzie się konferencja pod nazwą „Częstochowskie dni elektromobilności. Elektryczne samochody to już teraźniejszość”. Uczestnikami wydarzenia mogą zostać wszyscy chętni zainteresowani tematyką.

Podczas konferencji uczestnicy będą dyskutować na temat miejskiej polityki w kontekście zrównoważonego transportu oraz o perspektywie rozwoju rynku samochodów elektrycznych. Poruszane zostaną zagadnienia dotyczące m.in. polityki walki ze smogiem w kontekście przyszłości elektromobilności w Częstochowie.

Dodatkowa atrakcja konferencji to możliwość skorzystania z jazdy próbnej jednym z najpopularniejszych samochodów elektrycznych w Polsce i na świecie – BMW i3.

Organizatorem konferencji jest Wydział Funduszy Europejskich Urzędu Miasta wraz z Fundacją Promocji Pojazdów Elektrycznych przy współpracy z BMW Polska i Fortum.

Źródło: http://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=11056


Notice: Undefined index: single-banner-category in /home/ksy/projekty/czestochowa/wp-content/themes/newsstand/single.php on line 111

Leave a Reply